24.06.2014. NATJEČAJ ZA REFERENTA RAČUNOVODSTVENO-FINANCIJSKIH POSLOVA

DVORAC d.o.o. za komunalne djelatnosti Valpovo, M. A. Reljkovića 16, nadnevka 24. lipnja 2014. godine objavljuje potrebu za zapošljavanjem radnika sa zasnivanjem radnog odnosa na određeno vrijeme, zbog povećanja opsega posla na poslovima:
REFERENT RAČUNOVODSTVENO-FINANCIJSKIH POSLOVA III
Organizacijska cjelina: Sektor računovodstvenih i financijskih poslova.

1. Opis poslova i odgovornosti:
Priprema dokumentacije za potrebe povećanja temeljnog kapitala društva, te konsolidiranih izvješća. Pripremne radnje za uvođenje novih programskih rješenja za financije i računovodstvo. Izrada računovodstvenih rekapitulacija i izvješća, materijalno knjigovodstvo, likvidacija i knjiženje ulaznih računa, fakturiranje i knjiženje izlaznih računa, obračun poreza na dodanu vrijednost. Knjiženje i usklađenja ostale računovodstvene dokumentacije.

2. Stručni uvjeti:
Završen diplomski sveučilišni studij ekonomskog smjera (VSS – ekonomski fakultet – dipl.ekonomist / magistar ekonomije) s najmanje 1 (jednom) godinom radnog iskustva u struci.

3. Potrebna znanja, vještine i sposobnosti:
– Napredno korištenje računala (MS Office, posebno EXCEL, Outlook, Internet).
– Poznavanje poreznih i ostalih propisa o financijsko-računovodstvenom poslovanju trgovačkih društava.
– Komunikativnost, odgovornost, točnost, ažurnost i sklonost timskom radu.
– Želja za profesionalnim usavršavanjem.

4. Uz prijave na natječaj obvezno je dostaviti:
– životopis,
– preslik osobne iskaznice (obje strane),
– preslik diplome,
– potvrda o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,
– preslike ostalih dokumenata kojima se dokazuje posjedovanje radnog iskustva u struci i dodatnih znanja i sposobnosti.

Neće se razmatrati zamolbe pristigle bez odgovarajućih potvrda o stečenom formalnom obrazovanju i dodatnim osposobljenostima.
Kandidati koji zadovoljavaju kriterije natječaja biti će pozvani na razgovor u cilju provjere znanja i sposobnosti.
S odabranim kandidatom sklapa se ugovor na određeno vrijeme u trajanju od 6 mjeseci. Natječaj se objavljuje na službenoj stranici www.dvorac.hr .
Zamolbe kandidata slati na adresu DVORAC d.o.o. Valpovo, M. A. Reljkovića 16, 31 550 Valpovo.
Zaprimanje zamolbi je do zaključno sa 4. srpnja 2014. godine.
Za dodatne informacije u svezi natječaja kandidati se mogu obratiti na telefon: 031/656- 067. Po raspisanom natječaju ne mora se izvršiti izbor, u kojem slučaju se donosi odluka o poništenju natječaja.
Kandidati će o rezultatima natječaja biti obavješteni u zakonskom roku.